Hakkımızda

Uluslararası kalite yeterliliklerine sahip çift taraflı bantlar, polikarbonat film, polyester film, hardcoat polyester film, PVC film ve levhaların Türkiye distribütörlüklerini alarak müşterilerimize makul fiyatlarla ulaşmasını dolayısıyla rekabet avantajı elde etmelerini sağladık.

Endüstriyel kullanım sırasında, farklı yüzey özelliklerine sahip materyallerin birbirine yapışmasını sağlayacak, farklı ısı ve ortam özeliklerine uygun yapışkan bantların, yüksek kapasiteli makine parkurumuzda istediğiniz metraj ve genişlikte, die-cut ünitemizde ürün şeklinize uygun ve kullandığınız alanda verimlilik artırıcı şekilde sağlanması uzmanlığımızdır.

Yapışkanlı bant üretimi alanında operasyonel tecrübemiz esnek üretim olanaklarımızla diğer bant üreticisi firmaların sunamadığı birçok avantajı sizlere sunuyoruz. Çift taraflı yapışkan bantlar, köpük bantlar, transfer bantlar, pvc bantlar, koli bantları, maskeleme bantları, alüminyum bantlar, merdiven kaydırmaz bantlar, duct tape, filament bantlar, polikarbonat filmler, polyester filmler, tabaka(spacer) bantlar, die cut ve kiss cut bantlar gibi standart ürünlerimizin yanında müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda da üretim yapabilmekteyiz.

Ürünlerimizi girdi olarak kullanan müşterilerimizi çetin rekabet koşullarında hep bir adım önde tutacak mal ve hizmetlerle, kaliteden ödün vermeden, uzun vadede müşterilerimizle var olmak üzere yolumuza devam ediyoruz.